Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Oszczędzanie energii elektrycznej – system Vastra

Daleko posunięte oszczędności w rachunkach przeznaczanych na prąd to marzenie czy rzeczywistość jak najbardziej możliwa do spełnienia? Firma Vastra poprzez promowane przez siebie produkty, sprawia, iż oszczędności w poborze prądu, jak również w otrzymywanych rachunkach mogą spełniać najśmielsze marzenia. Sztandarowym produktem firmy Vastra, jest głowica termostatyczna Bluetooth. Może być ona podłączona do systemu grzewczego zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu. Podłączona jest w stanie zmniejszyć otrzymywane rachunki o 30% w skali całego roku. To krok, który z doceniają użytkownicy tradycyjnych systemów ogrzewania i konwencjonalnych systemów termostatycznych już teraz.

Oszczędzanie energii elektrycznej – system Vastra

oszczędzanie energii elektrycznej w domu
oszczędzanie energii elektrycznej w domu

W jaki sposób jest to możliwe, iż przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia, i to takiego, które mieści się w dłoniach, jesteśmy w stanie zarządzać całym systemem ogrzewania w domu, a także ograniczać pobieraną energię elektryczną? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, otóż głowica termostatyczna Bluetooth od Vastry umożliwia proste na sterowanie temperaturą w domu. Dzięki niej możemy dostosowywać jej działanie do aktualnych potrzeb mieszkańców. Przykładowo jeśli wcześniej wiemy, że w określonym dniu nikogo z domowników nie będzie w z góry zaplanowanych godzinach, ogrzewanie nastawiamy tak aby rozpoczynało grzanie np. na pół godziny przed powrotem domowników.

Jeśli jesteśmy typem osób, którzy mają bardzo dobrze rozplanowany czas pracy oraz odpoczynku, i wiemy kiedy można wyznaczyć godziny przebywania w domu, zaś w pracy standardowo spędzamy stałą liczbę godzin, głowica termostatyczna Vastra to idealny wybór. Głowica termostatyczna Bluetooth umożliwia świetnie rozplanować okresy grzewcze, nie tylko w danym dniu ale i w okresie do tygodnia. Znając nasz plan dnia, jesteśmy w stanie wcześniej ustawić cykle grzewcze. Jakie daje nam to korzyści? Przede wszystkim maksymalnie wykorzystany system grzewczy. Te okresy, w których jesteśmy w mieszkaniu, są ogrzane w maksymalnym stopniu, zaś czas, gdy mieszkanie jest puste , ogrzewanie jest wyłączone.